Wesela - Rypin

Email
Opis

Wesele to jedno z najważniejszych i najbardziej magicznych wydarzeń w życiu każdej pary. To wyjątkowe wydarzenie warto celebrować wraz z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu pięknych wnętrz, przy suto zastawionych stołach i dźwiękach radosnej muzyki. Zapraszamy do organizacji wesela w Domu Bankietowego Ambrozja.

Dom Bankietowy Ambrozja to klimatyczne miejsce, w którym można zorganizować zarówno kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół, jak i huczne wesele na 300 osób. Gwarantujemy zarówno kompleksowo wyposażoną salę z częścią jadalną oraz taneczną, jak i wspaniałe dekoracje, oświetlenie oraz wykwintne menu weselne.

W Domu Bankietowym Ambrozja mają Państwo do wyboru dwie sale przystosowane do organizacji wesel: Salę Kryształową oraz Salę VIP.

Sala Kryształowa swoją nazwę zawdzięcza pięknym żyrandolom, które stanowią wyjątkową dekorację. Jest przestronna, jasna i pozwala na organizację przyjęć nawet do 250 osób. Sala VIP to idealne miejsce na przygotowanie romantycznego, kameralnego wesela do 150 osób. Jest bardzo elegancka, a za jej oknami roztacza się widok na park z fontanną.

Sale weselne są przystosowane do organizacji przyjęć o każdej porze roku. Latem można bawić się do białego rana w klimatyzowanych wnętrzach, korzystając jednocześnie ze wszystkich atrakcji, jakie czekają na gości w parku otaczającym dom weselny. Zimą natomiast pomieszczenia są stosownie ogrzewane.

Wśród różnorodnych opcji weselnych, przygotowaliśmy także sporo dodatkowych atrakcji oraz udogodnień zarówno dla Pary Młodej, jak i wszystkich gości. Po wielogodzinnej zabawie wszystkich przyjezdnych gości zapraszamy do skorzystania z miejsc noclegowych w naszym hotelu. Mogą Państwo skorzystać również z oferty Drink Baru, Grill Baru, Fotobudki czy usług DJ’a. Pomożemy Państwo zorganizować wesele, które na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich gości.