Walentynki - Lipno

Email
Opis

Walentynki to święto wszystkich zakochanych! Bez względu na to, czy strzała amora ugodziła Was wiele lat temu, czy też dopiero niedawno poczuliście do siebie miętę, jest to idealna okazja, by uczcić to wyjątkowe uczucie w Domu Bankietowym Ambrozja.

O względy swojej “drugiej połowy” należy zabiegać każdego dnia, ale dzień św. Walentego jest szczególną okazją do celebrowania miłości, przywiązania i oddania. I wbrew pozorom tego dnia świętować może każdy, bo przecież miłość to uniwersalne uczucie, które łączy ludzi i towarzyszy im przez całe życie. Ta idea przyświeca nam podczas organizacji balu z okazji walentynek w Domu Bankietowym Ambrozja. Tworzymy idealną do wspólnej zabawy, podczas której niejedno zakochane serce mocniej zabije!

Bal Walentynkowy odbywa się w przestronnej sali, która tego dnia jest romantycznie przyozdobiona i oświetlona. Gdy za oknem zima, w eleganckich wnętrzach Domu Bankietowego Ambrozja panuje ciepła, kameralna atmosfera. Dbamy o odpowiednią oprawę muzyczną, która nastraja do tańca (nie tylko do romantycznych “przytulańców”!) i dobrej zabawy. Podczas balu skosztować można doskonałych dań przygotowywanych przez naszych kucharzy, a także różnorodnych przekąsek, słodkości i napojów.

Na bal walentynkowy zapraszamy przede wszystkim wszystkich zakochanych w…. dobrej zabawie wśród bliskich! Pragniemy, aby tego dnia każdy czuł się wyjątkowo i szczęśliwie. Zachęcamy do udziału w balu zarówno pary, jak i grupy przyjaciół i znajomych. Dzień św. walentego to również okazja dla wszystkich studentów do uczczenia sesji zimowej - bez względu na ocenę w indeksie! Przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które urozmaicą wieczór i dostarczą wiele dodatkowej radości.

 

Po intensywnej zabawie walentynkowej zapraszamy do skorzystania z miejsc noclegowych w naszym hotelu.