Urodziny - Lipno

Email
Opis

Przyjęcie z okazji urodzin to okazja do dobrej zabawy oraz spotkania z rodziną i przyjaciółmi. W dzisiejszych czasach, gdy każdy zajęty jest codziennymi obowiązkami, nieczęsto mamy okazję, by wspólnie z najbliższymi celebrować wyjątkowe wydarzenia w naszym życiu. Urodziny są do tego idealnym pretekstem!

 

Niezależnie od tego, czy organizujesz urodziny dla siebie, czy też dla swojego partnera, przyjaciela czy dziecka, warto wcześniej odpowiednio zaplanować przebieg imprezy, uwzględniając takie kwestie jak m.in.: miejsce spotkania, manu, podawane trunki, muzyka czy lista gości.

 

Warto również pomyśleć o różnorodnych dodatkowych atrakcjach. Jeśli urodziny organizowane są latem, być może ciekawym rozwiązaniem będzie przygotowanie grilla na świeżym powietrzu. Jeżeli natomiast solenizant urodził się zimą, można urozmaicić gościom czas organizując, różnorodne gry i zabawy.

 

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe?

 

Już w początkowej fazie organizacyjnej należy podjąć decyzję, czy imprezę urodzinową będziemy organizować w domu czy też w lokalu. Domowe przyjęcie to gwarancja swojskiej, luźnej atmosfery, jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Jeśli posiadamy małe mieszkanie, zapewne będziemy musieli znacząco zredukować listę gości do kilkunastu, a być może nawet kilku osób. Dodatkowo dochodzi czas poświęcony na przygotowania oraz konieczność przestrzegania ciszy nocnej.

 

Organizacja urodzin w wynajętym lokalu to przede wszystkim swoboda w liczbie zaproszonych osób, jak również możliwość przygotowania bardzo wielu różnorodnych atrakcji, np. tańców. Oszczędzamy również czas spędzony na sprzątaniu przed i po przyjęciu oraz przygotowywaniu wszystkich potraw i przekąsek.

 

A może catering?

 

Alternatywnym rozwiązaniem, które pozwoli nam zorganizować przyjęcie w domu, a jednocześnie pozwoli uniknąć godzin spędzonych w kuchni, jest skorzystanie z usług caterinowych. Przykładowo, na terenie Sierpca i okolic działa Dom Bankietowy Ambrozja, który zapewnia zarówno lokale na organizację różnorodnych przyjęć okolicznościowych, jak i służy pomocą w zakresie cateringu, zapewniając smaczne i pięknie podane potrawy, doskonałej jakości ciasta i desery oraz wszelkiego rodzaju przekąski.