Sylwester - Lipno

Email
Opis

Szampan, fajerwerki, tańce i całonocna, szalona zabawa - oto najlepszy sposób, by pożegnać stary rok, a przywitać nowy! Dom Bankietowy Ambrozja serdecznie zaprasza na bal sylwestrowy w wyjątkowej oprawie i niepowtarzalnej atmosferze.

Bal sylwestrowy organizujemy w przestronnej sali balowej, gdzie znajduje się dużo miejsca zarówno do tańca, jak i odpoczynku przy suto zastawionym stole. Wnętrza Domu Bankietowego Ambrozja wyróżniają się elegancją, dlatego też każdy poczuje się w nich wyjątkowo i odświętnie. W okresie noworocznym są dodatkowo urozmaicone okolicznościowymi dekoracjami, które tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Bal sylwestrowy chyba każdemu kojarzy się z tańcami do białego rana! Podczas przyjęcia organizowanego w Domu Bankietowym Ambrozja zabawa odbywa się przy dźwiękach granych na żywo przez profesjonalny zespół muzyczny. Największe hity oraz znane i lubiane przeboje w wykonaniu doświadczonych muzyków to gwarancja szalonej zabawy do białego rana.

Sylwester w Domu Bankietowym Ambrozja jest okazją nie tylko do szalonych tańców, lecz również skosztowania wykwintnych potraw, przygotowywanych przez naszych doświadczonych kucharzy. 12 różnorodnych dań, przyrządzonych z najlepszych jakościowo produktów, będzie prawdziwą ucztą dla Państwa podniebienia. Dodatkowo zapewniamy pyszne desery, wyroby cukiernicze oraz różnorodne rodzaje ciast, przekąsek i napojów. Dbamy również o to, by nasi goście mieli czym wznieść toast za nowy, lepszy rok, dlatego oferujemy wysokoprocentowe napoje alkoholowe oraz - tradycyjnie - lampkę wina musującego na powitanie Nowego Roku.

Sylwestrowa noc to również niecodzienna szansa na obejrzenie profesjonalnego pokazu sztucznych ogni, który również czeka na Państwa podczas balu w Domu Bankietowym Ambrozja. Moc atrakcji to gwarancja doskonałej zabawy, jednak zabiegamy również o państwa bezpieczeństwo i wygodę po zakończonym balu sylwestrowym. Naszym gościom oferujemy dowóz na terenie Sierpca lub też zapraszamy do skorzystania z dostępnych pokojów hotelowych.