Studniówka - Sierpc

Email
Opis

 

Organizacja studniówki stanowi niemałe wyzwanie. To wyjątkowe wydarzenie dla nastolatków, jedyne tego rodzaju w życiu, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a miłe wspomnienia po imprezie pozostały aż do matury, albo jeszcze dłużej!

 

Dawniej studniówki były organizowane w szkołach, najczęściej na sali gimnastycznej. Współcześnie najczęściej wynajmowane są sale balowe, co jest zdecydowanie wygodniejsze, a jednocześnie efektywniejsze.

 

Jak wybrać idealny lokal na studniówkę?

 

Doborem lokalu na studniówkę najczęściej zajmują się nauczyciele w porozumieniu z rodzicami, ale niejednokrotnie uczniowie również mają wpływ na decyzję. Warto uwzględnić zdanie młodych ludzi, ponieważ jest to ich uroczystość i powinni w wybranym miejscu czuć się wyjątkowo, a jednocześnie swobodnie.

 

Lokal należy wybierać przede wszystkim pod kątem liczby młodzieży, nauczycieli oraz rodziców, biorących udział w przyjęciu. Im więcej uczestników zabawy, tym większa powinna być sala.

 

Bardzo często lokale weselne oprócz przestronnej sali oferują również catering wraz z obsługą kelnerską, jak np. Dom Bankietowy Ambrozja. Warto rozważyć takie rozwiązanie, ponieważ bardzo często jest ono nie tylko wygodne, ale również korzystne finansowo.

 

Studniówka, czyli szalona zabawa do białego rana!

 

Studniówka to jednak przede wszystkim doskonała okazja do zabawy i tańców! Należy więc zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na DJ’a czy też może zespół muzyczny grający na żywo, trzeba wcześniej określić oczekiwania względem gatunku i doboru utworów. Pamiętajmy, że młodzi ludzie zapewne chętnie wybiorą najnowsze przeboje dyskotekowe. Nie można jednak zapominać, że w studniówce biorą udział również nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice, którzy również liczą na dobrą zabawę!