Grill - Lipno

Email
Opis

Grillowanie to idealny pretekst do spędzenia czasu wśród rodziny i przyjaciół, skosztowania pysznych smakołyków, a przede wszystkim udanej zabawy na łonie natury. Zapraszamy do organizacji niezapomnianych przyjęć przy grillu w Domu Bankietowym Ambrozja!

 

Wokół Domu Bankietowego Ambrozja rozprzestrzeniają się malownicze tereny, których urok warto podziwiać w gronie rodziny i przyjaciół. Spotkanie przy grillu będzie do tego idealną okazją. Grillowanie może zostać zorganizowane jako indywidualne przyjęcie np. w ramach pikniku lub Garden Party, lub też stanowić jedną z atrakcji imprezy urodzinowej lub wesela.

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni przygotowany Grill Bar z dużym grillem, który znajduje się w zadaszonej altanie z wybrukowanym podłożem. Atmosferę swojskości dopełnia otoczenie zielonej przyrody oraz szum pobliskiej rzeki.

 

Dla naszych gości oferujemy indywidualnie przygotowane menu, przystosowane do oczekiwań i preferencji każdego uczestnika zabawy. Zapewniamy zarówno tradycyjnie przyrządzane potrawy grillowane, składające się m.in. z doskonałej jakości kiełbasek, karkówki czy warzyw, jak i oryginalne, wykwintne smakołyki, taki jak np. krewetki z boczkiem czy owoce z gorącą czekoladą. Odpowiednie menu układamy również dla dzieci.

 

Grill to idealny sposób na luźne, niezobowiązujące spotkanie z najbliższymi. Może być również główną atrakcją przyjęcia z okazji urodzin, wesela, jubileuszu czy imprezy firmowej. Nasza obsługa zadba o wszystkie potrzeby gości, zapewniając kompleksową organizację wydarzenia. Gwarantujemy odpowiednią ilość miejsca niezbędnego do komfortowego spożycia posiłków, a także rozległy teren wokół obiektu, gdzie można beztrosko spędzić czas podczas letnich wieczorów. Dla dzieci przygotowany jest nowy plac zabaw oraz klimatyczna fontanna. A po udanej imprezie z grillem w roli głównej, zapraszamy do odpoczynku w Hotelu przy Domu Bankietowym Ambrozja.