Fotobudka - Lipno

Email
Opis

Dobrą zabawę warto uwiecznić na zdjęciach. Wzruszające fotografie ogląda się z nostalgią i czułością, ale to wesołe zdjęcia nawet po wielu latach wywołują salwy śmiechu i radosnych wspomnień. A najlepszym pretekstem do samodzielnego wykonywania zabawnych zdjęć jest Fotobudka!

Fotobudka na wesele to sprawdzony i stały punkt w ofercie Domu Bankietowego Ambrozja. Jest to mobilne urządzenie, działające automatycznie, dzięki któremu samodzielnie można wykonać zabawną sesję i błyskawicznie uzyskać wydruki w doskonałej jakości. Co istotne, fotobudka zapewnia wiele dodatków graficznych oraz ozdobnych ramek, które urozmaicą wygląd każdego zdjęcia. Podczas gdy fotograf będzie tworzył profesjonalne i klimatyczne ujęcia, goście dodatkowo zapewnią sobie radosną pamiątkę w postaci samodzielnie wykonanych zdjęć.

Fotobudka to atrakcja, która urozmaici przyjęcia i będzie ciekawą rozrywką dla każdego uczestnika zabawy bez względu na wiek. Najczęściej wzbudza bardzo wiele pozytywnych emocji i bywa pretekstem do wielu późniejszych zabaw i żartów. A przecież nie ma nic cenniejszego niż radość i uśmiech na twarzach gości weselnych!

Obsługa fotobudki jest niezwykle prosta, a przez cały czas nad przebiegiem zabawy czuwa doświadczony pedagog-animator. Zdjęcia wykonywane są na wybranym tle, a dodatkowo skorzystać można z różnorodnych gadżetów, takich jak kapelusze, maski, okulary, peruki, “wąsy na patyku” itp. Gadżety oraz możliwości edycji zdjęć jeszcze bardziej pobudzają kreatywność i zachęcają do dobrej zabawy.

Dom Bankietowy Ambrozja oferuje wynajęcie fotobudki zarówno na wesela, jak I dowolne inne przyjęcie organizowane dla dorosłych lub dla dzieci. Fotobudka wynajmowana jest na czas trwania danej imprezy, podczas której można wykonać dowolną ilość zdjęć. W przypadku wesel tematycznych zapewniamy dodatkowe akcesoria dostosowane do specyfiki przyjęcia.