Chrzciny - Sierpc

Email
Opis

Chrzest dziecka to ważna uroczystość duchowa, która wprowadza nowonarodzone dziecko do społeczności chrześcijańskiej. W Polsce tradycyjnie po uroczystościach kościelnych odbywa się również przyjęcie, które jest okazją do uczczenia tego wyjątkowego wydarzenia w życiu całej rodziny.

 

Coraz więcej współczesnych rodziców decyduje się na organizację przyjęcia z okazji Chrztu Świętego w wynajętym wcześniej lokalu. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo czasu i energii.

 

Jak wybrać idealny lokal na chrzciny?

 

Kluczową kwestią jest wybór odpowiedniego terminu. W tym przypadku musimy się dostosować przede wszystkim do wytycznych księdza odpowiedzialnego za udzielenie chrztu. Jeśli chcemy wynająć lokal na przyjęcie po uroczystościach kościelnych, zwykle należy odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji.

 

Następnie trzeba zastanowić się nad liczbą zaproszonych gości. Od tego zależy wielkość sali, którą przyjdzie nam wynająć na przyjęcie. Warto zwracać uwagę na wszystkie udogodnienia, jakie dany lokal może nam zapewnić. Zazwyczaj możemy liczyć na profesjonalną obsługę kulinarną i kelnerską. W takim przypadku naszym zadaniem będzie tylko ustalenie z kucharzem odpowiedniego menu, składającego się najczęściej z dania głównego oraz dodatkowych przekąsek, deserów i napojów.

 

Wiele lokali przystosowanych do organizacji przyjęcia z okazji chrztu zapewnia mnóstwo dodatkowych atrakcji. Tak też jest w Domu Bankietowym Ambrozja. Oprócz eleganckiej sali oraz kompletnej obsługi cateringowej i kelnerskiej, można skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak np. grill bar, fontanna czekoladowa czy nawet fotobudka. Dla dzieci został przygotowany nowy plac zabaw, gdzie miło i bezpiecznie spędzą czas. To świetny sposób na urozmaicenie przyjęcia, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.