Barman na wesele - Lipno

Email
Opis

Napoje wyskokowe w różnych smakach, kolorach i formach przygotowywane przez profesjonalnego barmana, który z przygotowywania drinków uczynił widowiskową sztukę. Dom Bankietowy Ambrozja oferuje Drink bar wraz z fachową obsługą barmańską jako jedną z atrakcji, która uświetni wesele, imprezę firmową czy innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe.

Barman na wesele to propozycja dla wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie i swoim gościom niezapomniane wrażenia zarówno smakowe, jak i wzrokowe. Profesjonalni barmani ze swojej pracy uczynili prawdziwą sztukę, a podczas przygotowywania drinków robią niezapomniane show, które zachwyci wszystkich uczestników zabawy. Co najważniejsze jednak, przygotowywane trunki są niezwykle różnorodne, a wśród szerokiej gamy napojów wyskokowych każdy znajdzie swój ulubiony smak.

Menu drinków jest niezwykle bogate - od 10 nawet do 35 rodzajów, a ustalane jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami młodej pary. Znajdują się w nim m.in. bezalkoholowe, kolorowe koktajle ze świeżych warzyw i owoców, tworzone z myślą o najmłodszych uczestnikach zabawy.

Drink bar weselny jest bogaty nie tylko w różnorodne alkohole, syropy, soki czy owoce do przygotowywania drinków, lecz również oryginalne dekoracje i fascynujące oświetlenie, co dodatkowo podkreśla kunszt pracy barmanów. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu mobilnego baru z kompleksowym wyposażeniem.

Zapewniamy pełną obsługę barmańską - od profesjonalnych barmanów, poprzez różnorodne rodzaje szkła, dodatki barmańskie i dekoracje. Goście weselni mogą zamawiać dowolne drinki z kart menu znajdujących się na stołach oraz na barze. Barman na wesele to propozycja zarówno w przypadku kameralnych przyjęć, jak i dużych, hucznych imprez. Stanowi ciekawe uzupełnienie dla standardowych alkoholi dostępnych na weselnych stołach, a jednocześnie jest okazją do skosztowania całkiem nowych smaków i form podawania napojów wyskokowych.