Bal Karnawałowy - Sierpc

Email
Opis

Karnawał to czas beztroskiej zabawy, tańców, celebracji życia. Organizując bal karnawałowy w Domu Bankietowym Ambrozja, naszym celem jest zapewnienie Państwu idealnych warunków do tego, by - jak tradycja nakazuje - hucznie uczcić ten wyjątkowy okres w roku.

Dom Bankietowy Ambrozja to idealne miejsce do karnawałowej zabawy. Bal odbywa się w eleganckich, przestronnych wnętrzach, gdzie każdy gość poczuje się wyjątkowo. Sala jest dodatkowo przyozdobiona zgodnie z karnawałowymi zwyczajami, co podkreśla specyfikę i niepowtarzalny charakter przyjęcia. Na zewnątrz jeszcze mroźna zima, u nas wspaniała atmosfera, nastrajająca do tańców i rozkoszowania się smakowitymi potrawami oraz trunkami.

Podczas balu karnawałowego zapewniamy wyjątkową oprawę muzyczną. Energetyczne brzmienia, najmodniejsze hity i nieśmiertelne przeboje w profesjonalnym wykonaniu nie pozwolą odetchnąć od tańca aż do białego rana.

Podczas balu karnawałowego w Domu Bankietowym Ambrozja będą Państwo mieli możliwość skosztowania wykwintnych dań przygotowywanych przez naszych kucharzy. Różnorodne potrawy podawane podczas przyjęcia z pewnością przypadną do gustu nawet największym smakoszom. Zapewniamy również nie mniej wyborne przekąski oraz doskonałej jakości wyroby cukiernicze i napoje.

Bal karnawałowy to dla nas okazja do ugoszczenia Państwa w iście królewskim stylu. Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną, kulinarną, wizualną oraz kelnerską. Przez cały wieczór staramy się zapewnić Państwu komfortowe warunki do niezapomnianej zabawy, przygotowując liczne karnawałowe niespodzianki, które dodatkowo urozmaicą ten wieczór. Bal karnawałowy to również idealna okazja do spotkania z przyjaciółmi lub też nawiązania nowych wartościowych kontaktów towarzyskich podczas wspólnie spędzonego czasu.

Oprócz pełnej obsługi balu karnawałowego zapewniamy również bezpłatny parking, znajdujący się w obrębie obiektu. Zapraszamy też do skorzystania z naszego Hotelu, w którym można odpocząć po całonocnej, intensywnej zabawie.