Atrakcje weselne - Sierpc

Email
Opis

Uroczystość weselna, nawet w tradycyjnym wydaniu, zwykle wywołuje wiele emocji zarówno u Państwa Młodych, jak i zgromadzonych gości. Nie mniej jednak podczas organizacji tego wyjątkowego przyjęcia warto zadbać również o dodatkowe atrakcje weselne, które urozmaicą czas i sprawią, że uroczystość na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Jakie przyjęcia weselne najdłużej i najbardziej entuzjastycznie wspominamy? Zwykle takie, które wywołały w nas najwięcej emocji, podczas których mieliśmy okazję brać udział w nietypowych grach i zabawach lub były okazją do zrobienia czegoś wyjątkowego. Zapraszając gości na wesele, warto zadbać nie tylko o romantyczny i odświętny nastrój, lecz również moc dodatkowych atrakcji weselnych.

 

Fotobudka

 

Fotobudki na polskich weselach są obecne stosunkowo od niedawna, ale cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości w każdym wieku. Jest to mobilne urządzenie, które automatycznie robi i drukuje zdjęcia. Dodatkowo wyposażone jest w wiele ciekawych funkcji do edycji, zwykle znajdują się w nim również akcesoria do przebrania (np. kapelusze, “wąsy na patyku”, maski, peruki itp.), dzięki którym tworzone fotografie są niezwykle śmieszne i wywołują wiele pozytywnych emocji.

 

Drink bar i pokazy barmańskie

 

Drink bar połączony z profesjonalnymi pokazami barmańskimi to nie tylko okazja do skosztowania niecodziennych drinków, lecz również możliwość uczestniczenia w wyjątkowym show! Zamiast tradycyjnej wódki weselnej czy piwa, goście zasmakują nietypowych napojów wyskokowych przygotowywanych z różnorodnych alkoholi, podawanych z sokami, syropami czy kolorowymi owocami.

 

Fontanna czekoladowa

 

Fontanna czekoladowa zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Po kaskadach spływa ciepła czekolada, wokół kawałki owoców i słodkich przekąsek czekają, by zanurzyć je w przepysznym musie. To świetna atrakcja, która przyciąga do siebie każdego łasucha - bez względu na wiek!

 

Palma owocowa

 

Palma owocowa to zachwycająca wzrok i powonienie konstrukcja całkowicie wykonana z różnych rodzajów owoców. Prezentuje się wyśmienicie, a jeszcze lepiej smakuje. Jest to atrakcja, która szczególnie przypadnie do gustu gościom, skrupulatnie liczącym kalorie lub też osobom, które z powodów zdrowotnych nie mogą spróbować ciast lub deserów.