Andrzejki - Lipno

Email
Opis

Andrzejki mają bardzo długą tradycję. Kiedyś nazwa ta określała tajemniczy, listopadowy wieczór wróżb i przepowiedni, obecnie jest okazją do zabawy i miłych spotkań towarzyskich. W Domu Bankietowym Ambrozja każdego roku zapraszamy na imprezę andrzejkową pełną muzyki, tańców i różnorodnych atrakcji.

Impreza andrzejkowa w Domu Bankietowym Ambrozja to doskonała okazja do szalonej zabawy w eleganckich wnętrzach. Zapewniamy przestronną salę balową, doskonale skomponowane menu, muzykę na żywo oraz wiele dodatkowych atrakcji, takich jak np. fotobudka, dzięki którym przeniesiesz się w świat magii i tajemniczości.

Bal andrzejkowy to jedna z ważniejszych imprez w roku przygotowywanych przez nas personel. Mamy duże doświadczenie w organizacji i obsłudze przyjęć tego rodzaju, stąd też zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zabawa odbywa się w dużej sali z odpowiednią ilością miejsca na tańce. Wnętrza są niezwykle eleganckie i wprawiają w zachwyt wszystkich przybyłych do nas gości.

Oprawą kulinarną zajmują się nasi doświadczeni kucharze, którzy serwują smakowite dania i przekąski tworzone ze świeżych, najlepszych jakościowo produktów. Stoły przepełnione są pysznymi przekąskami, sałatkami, deserami. Nasi kelnerzy przez cały wieczór dbają, by niczego na nich nie zabrakło!

Dobrej zabawie zwykle towarzyszy również wspaniała muzyka, zachęcająca do szalonych tańców, które najczęściej trwają do białego rana. Zawsze staramy się również zapewnić Państwu moc dodatkowych atrakcji, aby wieczór andrzejkowy w Domu Bankietowym Ambrozja na długo pozostał w Państwa pamięci. Jedną z nich jest fotobudka, która najczęściej wzbudza bardzo wiele pozytywnych emocji.

Do dyspozycji przybyłych gości oddajemy również przestronny, bezpłatny parking. Dodatkowo oferujemy również miejsca noclegowe w naszym Hotelu, w którym można odpocząć po całonocnej zabawie andrzejkowej.