18-stka - Lipno

Email
Opis

 

18-stka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego nastolatka! Oto dzień, w którym wkracza w dorosłość, a takie wydarzenie warto uczcić w wyjątkowy sposób. Impreza urodzinowa to jednak niemałe przedsięwzięcie organizacyjne, do którego należy odpowiednio się przygotować.

 

Organizację imprezy z okazji 18-stych urodzin warto rozpocząć od dobrego planu. Należy zastanowić się, ilu gości będzie brało udział w przyjęciu, jakie dania im zaserwujesz oraz jakie trunki podasz. Niemałe znaczenie ma również odpowiednia oprawa muzyczna, dekoracje oraz miejsce spotkania. Do 18-stki można podejść również w niekonwencjonalny sposób, przygotowując przyjęcie tematyczne, np. imprezę przebieraną w stylu lat 90.

 

Impreza w domu czy lokalu?

 

Wiele osób staje przed dylematem, czy organizować przyjęcie w domu czy też w lokalu. I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy, ale i minusy. Impreza w domu może mieć swój kameralny charakter, jednak przy większej liczbie gości może przerodzić się w niemały kłopot. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że solenizant zwykle w takiej sytuacji pełni rolę gospodarza, co często bywa dla niego przeszkodą w dobrej zabawie. Nie zapominajmy również o stercie brudnych naczyń, bałaganie i ewentualnych zniszczeniach, z którymi trzeba będzie poradzić sobie następnego dnia.

 

Wygodną alternatywą jest organizacja 18-stki w lokalu. Wynajmując salę oraz obsługę kulinarno-kelnerską zostaniemy wyręczeni z obowiązków organizacyjnych. Bardzo często lokale, np. Dom Bankietowy Ambrozja, oferują dodatkowe atrakcje, które urozmaicą imprezę, czyniąc ją wyjątkową i oryginalną. Zadaniem solenizanta jest wówczas jedynie zaproszenie gości i dobra zabawa! Z całą pewnością z ulgą odetchną również rodzice, którzy nie będą musieli martwić się o całonocny hałas czy nieporządek w mieszkaniu po przyjęciu.