Fotobudka jest mobilnym urządzeniem, które rozkręci każdą imprezę. Jest to automat, dzięki któremu będziesz mógł wykonać śmieszne sesję zdjęciowe z błyskawicznym wydrukiem najwyższej jakości. Do dyspozycji imprezowicze mają mnóstwo dodatków oraz do wyboru graficzne ramki, które uatrakcyjnią wygląd każdego zdjęcia.

Fotobudka to nowa atrakcja weselna, która jest miłym zaskoczeniem dla gości. Gwarantujemy, że większość z Nich spotka się z taką atrakcją po raz pierwszy w życiu i będzie nią zachwyconych bez względu na wiek. To zabawa, która uwodzi emocjami, jakie wzbudza.

Jak to działa?
Wy i Wasi goście ustawiacie się na wybranym tle, w pozach, na jakie macie ochotę, a automat wykonuje i na miejscu drukuje Wasze zdjęcia w najwyższej cyfrowej jakości. Obsługa fotobudki sprowadza się do jednego dotknięcia ekranu, a ustawienie się do zdjęcia ułatwia wyświetlany na żywo podgląd z kamery. Dodatkowo, przez cały czas macie do pomocy doświadczonego pedagoga-animatora. Co ważne, wynajmując fotobudkę płacicie za czas całej imprezy imprezę a nie za ilość zdjęć.


Paski ze zdjęciami mogą być opatrzone dowolnym tekstem lub grafiką, pasującą do Waszego ślubu, można również spersonalizować wygląd samej fotobudki.
Aby pobudzić kreatywność modeli przywozimy ze sobą kufer pełen gadżetów. Znajdziesz w nim kapelusze, peruki, okulary, maski i oczywiście klasyczne „wąsy na patyku”.
Robisz wesele tematyczne? Przygotujemy akcesoria w odpowiednim klimacie. Świetnym pomysłem jest wystawienie specjalnej księgi, do której goście mogą wklejać jedną kopię zdjęć wraz z dedykacją, a drugą zabierać na pamiątkę.