Przy realizacji wykwintnej kolacji, balu lub gali na najwyższym poziomie, niezmiernie ważnym jest zapewnienie cateringu dostosowanego do typu i charakteru imprezy.
Działamy od wielu lat na rynku Sierpca oraz okolic i jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zapewnić wysoce wyspecjalizowany personel, który zadba o najdrobniejszy szczegół przyjęcia.

Nasi kucharze sprawią, że wszystkie serwowane dania zachwycą zmysły najbardziej wymagających gości, a bezbłędna obsługa gwarantuje wysoką kulturę i krótki czas wydawania dań. Dzięki doświadczeniu jesteśmy gotowi pomóc w organizacji imprez w różnych lokalizacjach na terenie Sierpca i okolic..
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale zarządzanemu i zgranemu zespołowi oraz zapleczu logistycznemu jesteśmy wyjątkowo skuteczni również w organizowaniu imprez masowych.

W przeszłości wielokrotnie wydawaliśmy po kilkanaście tysięcy posiłków w ciągu dnia, a przygotowane dania jak zawsze spełniały wysokie wymagania i oczekiwania naszych klientów. Organizując imprezy masowe ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość i brak kompromisów. Staramy się, aby organizowane przez nas imprezy niezależnie od wielkości zawsze spełniały najwyższy standard jakościowy.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która bez ustanku podnosi kwalifikacje swojej kadry poprzez liczne szkolenia, inwestując równolegle w zaplecze techniczne, logistyczne i innowacje technologiczne.